Zjednotená Európa, zdvihnite tri prsty pre Ganjara-MahfudaToto je jedna z ich snáh aktívnejšie vyjadriť podporu dvojici Ganjar-Mahfud, o ktorej sa verí, že dokáže presadzovať mandát ústavy a zachovať ducha reforiem prostredníctvom demokracie v Indonézii.

Podľa plánu sa priaznivci Ganjar-Mahfud z niekoľkých európskych krajín stretnú a spoločne vyjadria svoju podporu vo Vughte v Holandsku v sobotu 2. decembra 2023.

Tejto aktivity sa plánuje virtuálne zúčastniť aj Ganjar Pranowo a MUDr. Mahfud, ktorí vysvetlia svoj pracovný program.

Okrem toho sa očakáva virtuálna účasť predsedu TPN Ganjar-Mahfud, Arsjad Rasjid, spolu s expertnou radou TPN Ganjar-Mahfud, Sandiaga Uno, aby poskytli usmernenia týkajúce sa víťaznej stratégie pre pár Ganjar-Mahfud.

V rámci tejto aktivity United Europe sa plánuje aj účasť rôznych iných rečníkov. Ako Yenny Wahid, Ronny Talapessy, Nico Siahaan, Niluh Djelantik, Mazdjo Pray a niekoľko ďalších mien.

Oživia ho aj rôzne vystúpenia a hudobné vystúpenia, tance a iné aktivity. Okrem toho sa na podujatí United Europe dostanú na trh aj rôzne typické indonézske jedlá a produkty.

Zdvihnite tri prsty na „Warung D3mocracy“

V rámci podujatia United Europe neskôr zorganizuje komunita indonézskej diaspóry aj „Warung D3mocracy“, ako spoločné hnutie „World For Ganjar“, z Európy spolu so Svetom pre Ganjar-Mahfud.

Vedúci programu Europe Talk Program z Nemecka Budi EL Gaol povedal: „Súčasná situácia demokracie v Indonézii sa jednoznačne zhoršuje. Rozhodnutie Ústavného súdu vyplývajúce zo závažného etického porušenia nemožno tolerovať a je morálne neprijateľné. “Demokratický princíp Pancasily, ktorým je ústavná demokracia, bol definitívne porušený, a preto si celá indonézska spoločnosť musí byť vedomá návratu k duchu a ideálom reformy.”

Medzitým Sofana Plant ako predsedníčka programu Europe Talk z Holandska uviedla, že jej strana nemôže mlčať o stave demokracie v krajine.

READ  Pengembangan Bisnis Global Di Ternate Terbaru

“Ja a moji priatelia z rôznych krajín v Európe pokračujeme v koordinácii a hovoríme z Európy, aby sa Indonézia nevrátila do temných čias, keď bola v stávke demokracia v záujme moci určitých skupín. Čo sa deje v Indonézii na „Práve preto sa musíme odvážiť hovoriť, aby sme zachovali demokraciu,“ povedal vo svojom piatkovom vyhlásení (24.11.).

Medzitým je Europe Talk spojením zástupcov diaspóry z rôznych krajín Európy, ktorých poslaním je naďalej vyjadrovať ducha reforiem a úprimných demokratických princípov.

Dúfame, že Europe Talk sa stane hlásnou trúbou na vyjadrenie ašpirácií týkajúcich sa politickej situácie v Indonézii.

Okrem Nemecka a Holandska mu z Rakúska predsedá Dini Dewi, z Belgicka Nia Poniyah, z Francúzska Hetty Noer a zo Švajčiarska Sakaria Wielgosz, ktorá je zároveň hlavnou európskou koordinátorkou pre Ganjar-Mahfud.

Sakaria tiež pozvala celú indonézsku diaspóru podporujúcu Ganjar-Mahfud v Európe, aby sa zjednotila.

„Duchom sme tu všetci rovnakí, dvíhame Tri prsty ako symbol boja a za demokraciu. „Poďme, Európa, budeme hlasovať spolu,“ zdôraznil.

Nájdite dôveryhodné horúce novinky z politickej spravodajskej agentúry RMOL na Google News.
Nasledovať prosím kliknite na hviezdičku.Quoted From Many Source

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *